VAŠKI KOŠARKARSKI TURNIR V PODPEČI

Dne 20.07.2013 se je v Podpeči pod okriljem ŠD Dobrepolje odvijal vaški košarkarski turnir. Tekmovalci so se dobre volje zbrali na žrebu ekip ob 14.30 uri, z igro pa so pričeli ob 15-ih. Na turnir se je prijavilo 7 ekip in sicer: Videm, Štacjon (Predstruge), Bruhanja vas, Kompolje, ŠD Cesta, Vrbje (Cesta) in Jamarji (Podpeč).
Po koncu prvega kroga igranja smo izpeljali metanje trojk. V kategoriji metanja trojk za ženske je zmagala Romana Škantelj, pri moških Jože Padar - Pajo.
Turnir se je nadaljeval in proti večeru je bilo znano, kdo je najboljši. Zmagala je ekipa Vrbje, drugi so bili Videmčani, tretji pa Jamarji. V prijetnem večernem hladu smo podelili pokale in praktične nagrade nato pa se je rajanje ob dobri hrani in pijači zavleklo pozno v noč.

Zahvaljujemo se Podpečanom za strpnost in razumevanje ter vsem, ki ste nam kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi tega turnirja.